Ana Sayfa

 
 
2016 YILI 5.GELENEKSEL HAKEM PİKNİĞİMİZ 29 MAYIS 2016 PAZAR GÜNÜ LALADERE PİKNİK ALANINDA (SARAY İlçesi) YAPILACAKTIR.TÜM HAKEM CAMİAMIZIN KATILMASI BİZLERİ ONURLANDIRACAKTIR.
(Süleymanpaşa İlçesinden katılacaklar LCV:Serap MAVİSU - Diğer İlçeler LCV:Arif KARAAVCI)
OTOBÜS HAREKET YER VE SAATLERİ
Tekirdağ Hareket:Atatürk Spor Salonu 07.30
Çorlu Hareket:Çorlu Spor Salonu 08.30
 
 
23-24-25 MAYIS 2016 ATAMALAR
(SAHA HAKEMLERİMİZ MASADA GÖREVLİ OLSA BİLE SAHA HAKEMİ KIYAFETLERİNİ GETİRMELERİ GEREKMEKTEDİR)
 
-----------------------------------------------------------------------
 
 
DURUM BİLDİRİM FORMU

---------------------------------------------------------------

MAÇ PROGRAMI

KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE

(MAÇ PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK YAPILMIŞTIR)

26.MAYIS.2016 PERŞEMBE

SARAY SPOR SALONU

19:30 – SARAY BLD.SP – Ç.B.S.K – B.ER

27.MAYIS.2016 CUMA

İSMET İNÖNÜ SPOR SALONU

18:45 - ELİT 59 SP - ÇORLU BASKET SP (A) - JN

20:00 - ŞAMPİYON 59 SP – Ç.B.S.K (A) – JN

ÇORLU SPOR SALONU

19:00 – ÇORLUGÜCÜ SP (A) – TEKYILDIZ 59 SP – JN

20:15 – AVRASYA SP – TREDAŞ SP – JN

28.MAYIS.2016 CUMARTESİ

İSMET İNÖNÜ SPOR SALONU

16:30 – TEBİK – M.ERĞLİSİ BLD.SP – M.KIZ

18:00 – TREDAŞ SP – AVRASYA SP – JN

ÇORLU SPOR SALONU

13:00 - ÇORLU BASKET SP (A) – ELİT 59 SP – JN

14:30 – GENÇLİK  SP – AVRASYA SP – M.KIZ

16:00 – AVRASYA SP – KARTAL SP – B.ER

17:30 – AKADEMİ SP – TEBİK – B.ER

19:00 – GENÇLİK SP – Ç.B.S.K – B.ER

SARAY SPOR SALONU

14:00 – SARAY BLD.SP – Ç.KÖY DOĞAN SP – B.ER

30.MAYIS.2016 PAZARTESİ

İSMET İNÖNÜ SPOR SALONU

19:00 – TEK YILDIZ 59 SP – ÇORLUGÜCÜ SP (A) – JN

ÇORLU BELEDİYESİ SPOR SALONU

19:00 – Ç.B.S.K – ŞAMPİYON 59 SP – JN

31.MAYIS.2016 SALI

İSMET İNÖNÜ SPOR SALONU

19:00 – T.TELEKOM SP (A) – AVRASYA SP – M.ER

ÇORLU SPOR SALONU

18:00 – GENÇLİK SP – TEBİK – M.KIZ

ÇORLU BELEDİYESİ SPOR SALONU

19:30 – TRAKYAGÜCÜ SP – TEBİK (B) – M.ER

01.HAZİRAN.2016 ÇARŞAMBA

ÇORLU BELEDİYESİ SPOR SALONU

19:00 – Ç.B.S.K – AVRASYA SP – B.ER

ÇERKEZKÖY SPOR SALONU

19:00 – Ç.KÖY DOĞAN SP – GENÇLİK SP – B.ER

SARAY SPOR SALONU

19:00 – SARAY BLD.SP – TEBİK – B.ER

02.HAZİRAN.2016 PERŞEMBE

İSMET İNÖNÜ SPOR SALONU

18:45 – TEBİK (B) – T.TELEKOM SP (A) – M.ER

20:00 – TEBİK – AVRASYA SP – M.KIZ

ÇORLU SPOR SALONU

18:30 – GENÇLİK SP – M.EREĞLİSİ BLD.SP – M.KIZ

19:45 – AVRASYA SP – TRAKYAGÜCÜ SP – M.ER